Neden Biz?

Çünkü biz profesyoneliz…

İşimiz ile ilgili her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip ediyor, hepsini sizin mutluluğunuz için işimize yansıtıyoruz.


Çünkü biz kurumsallığa inanıyoruz…

İkinci el otomobil piyasasında hizmet standardı oluşturmaya kararlıyız. İkinci el otomobil alanların da en az yeni otomobil alanlar kadar güvenebilecekleri, kendilerini koruyan hakları olması için hizmetlerimizi taahhüt altına alıyoruz.


Çünkü biz uzmanız…

Tüm çalışanlarımız, otomotiv sektöründe çeşitli görev ve sorumluluklar alarak tecrübe kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Müşteri beklentileri ve hizmet standartları konusunda otomotiv sektörünün en donanımlı uzmanlarıdır.


Çünkü sizi önemsiyoruz…

Hizmetlerimizi belirlerken ve taahhüt altına alırken, ikinci el otomobil alan – satan herkesin beklentilerini belirliyoruz. Bu beklentileri karşılayacak en uygun yöntemleri uygulamaya koyarak, sizi memnun etmeye çalışıyoruz.


Çünkü sizi alternatifsiz bırakmıyoruz…

Sadece tek bir markaya veya modele sizi mahkum etmiyoruz. Her gün her saat en az 10 değişik markanın 50 farklı modeliyle size dilediğiniz kadar seçme şansı tanıyoruz.


Çünkü burası sizin…

Aracınızı satmak istediğiniz takdirde, isterseniz nakit alıyoruz isterseniz uzman kadromuzu ve tüm tesislerimizi kullanımınıza açıyoruz. Aracınızı kendi belirleyeceğiniz fiyatla sergiliyor ve tanıtımını üstleniyoruz. Ayrıca haftalık raporlar ile aracınıza gelen yorumları sizinle paylaşıyoruz.